Br. 2000 Ft/ óra

Budapest, XVII. kerület

diakmunka, szakács, tapasztalat

Gyors, tapasztalattal rendelkező szakácsot keresünk karácsony előtti hétre

Vendéglátós

2023.december 18-23. Szakács a 17. kerületben!

Órabér:

  • Br. 2000 Ft/óra (25 év alatt)
  • Teljesítménytől függően bónusz jár

Helyszín:

  • 1171 Budapest

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése
  • szeletelés
  • saláták összekészítése
  • szakács feladatokban való segédkezés

Amit kérünk:

  • aktív/passzív nappali tagozatos diák,
  • 18+
  • egészségügyi kiskönyv (ha nincs, segítünk elkészíteni)
  • ha megoldható az egész hét vállalása
  • minimális szakács tapasztalat
  • gyors és precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • 2023.december 18.-23. minden nap 8:00-17:00
  • Ha valamelyik napot esetleg nem tudod vállalni, akkor is igyekszünk megoldani.

Amennyiben érdekel a munka, küldj egy önéletrajzot a fanni.kocsis@worklandplus.hu oldalra.

Úgy gondolod nem ez a Neked való munka? Nézd meg a további 37 elérhető munkát:

Tovább keresek