Br. 1700 Ft/óra

Budapest, V. kerület

diákumnka, roller, scooter, segway

Roller-Kerékpár kölcsönző

Egyéb

Belvárosi roller-kerékpár kölcsönzőbe keresünk munkatársat!

Bruttó 1700-2200 Ft/óra  (25 év alatt Bruttó =  Nettó)

Munkaidő:

  • H-V
  • 09:30-19:30
  • Csak teljes napot lehet vállalni

Órabér:

  • br. 1700 Ft/óra ( 25 év alatt ez lesz a nettód )
  • plusz értékesítés esetén jutalék

Helyszín:

  • Budapest, V. kerület, Erzsébet tér

Feladatok:

  •  az ügyfelek aktív informálása a szolgáltatásokról, kerékpárok, rollerek segwayek bérléséről,eszközök kiadása, visszavétele
  •  eszközök tisztántartása
  •  adminisztráció
  •  kassza kezelése

Amit kérünk:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
  •  20+ életév betöltése
  •  Alapszintű angol nyelvtudás
  •  Nyitott, kommunikatív személyiség
  •  Értékesítési tapasztalat előnyt jelenthet.
  • Jelentkezéshez fényképes CV-szükséges

Amennyiben érdekel a munka, kattints a Jelentkezés gombra!

Úgy gondolod nem ez a Neked való munka? Nézd meg a további 34 elérhető munkát:

Tovább keresek