Br. 2000 Ft/óra

Budaörs (Kelenföld vasútállomástól 20 percnyire)

diákmunka, gyakornoki munka

SALES SUPPORT GYAKORNOK (értékesítést támogató) – kávé üzletág (Tchibo)

Gyakornoki

A Tchibo Budapest Kft.-hez keresünk sales support (értékesítést támogató) gyakornokot, legalább 6 hónapra

Br. 2000 Ft/óra (25 alatt nettó) + 8650 Ft havi bónusz

Feladatok és munkaidő:

-promóciók kivitelezésével kapcsolatos adminisztratív feladatok

-partner szerződések adminisztrációja (szkennelés, nyilvántartás), kereskedelmi árak nyilvántartása

-hóvégi elszámolások rögzítése, havi zárás támogatása

-kapcsolattartás területi képviselőkkel

- heti 30 órát kell vállalni, rugalmasan (4-6-8 óra), tanulmányaidhoz igazítva 8:00-17:00 közötti időben

Elvárások, előnyök, órabér, juttatások:

-nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van (legalább 2024 végéig), folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz

-precízen, pontosan végzed a munkád – odafigyelsz a részletekre, alapos vagy a munkád során

-jól bírod az ismétlődő munkafolyamatokat is

-bátran kérdezel és örömmel kapcsolódsz a kollégákkal

-órabér bruttó 2000 Ft/óra (25 alatt nettó) + 8650 Ft havi bónusz, juttatás a kedvenc kávédból, dolgozói kedvezmények, home office

JELENTKEZÉS: ÖNÉLETRAJZZAL anett.kikl@worklandplus.hu

A jelentkezéshez lépj be a felhasználói fiókodba!

Úgy gondolod nem ez a Neked való munka? Nézd meg a további 37 elérhető munkát:

Tovább keresek