Br. 1400 Ft/óra

Budaörs

kereskedelem, diákmunka, gyakornok

Kereskedelmi gyakornokot keresünk!

Kereskedelmi

Nemzetközi környezetben szerezhetsz gyakorlati tapasztalatot

Nettó 1190 Ft/óra

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, 8:00 és 17:00 óra között
  • heti minimum 30 óra

Órabér:

  • br. 1400 Ft/óra
  • + bérlet támogatás

Helyszín:

  • Budaörs (XI. kerület, Kelenföld vásútállomástól kb. 15 perc)

Feladatok:

  • Részvétel a webáruház onsite tartalmainak begondozásában, fordítása-inak ellenőrzésében, hírleveleink szer-kesztésében és kampányaink kiértékelé-sében
  • Hírlevél kampányok előkészítésének, szerkesztésének támogatása
  • Kapcsolattartás partnerekkel és ügynökségekkel
  • Ad-hoc feladatok elvégzése

Amit kérünk:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (főiskola v. egyetem) marketing vagy általános üzleti szakirány előny
  • Aktív, folyékony angolnyelv-tudás (né-metnyelv-ismeret előny)
  • Office programok ismerete és magabiztos használata (elsősorban excel)
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Hosszú távon heti min. 30 óra vállalása

Amennyiben érdekel a munka, kattints a Jelentkezés gombra!

Úgy gondolod nem ez a Neked való munka? Nézd meg a további 34 elérhető munkát:

Tovább keresek